AKTUALIZACJA: Rozpoczęto budowę szklanego tarasu na plaży Surin w Phuket

Thalang –

Rozpoczęła się budowa przeszklonego tarasu na plaży Surin, która ma zostać ukończona w ciągu najbliższych dwóch lat.

Nasze poprzednie historie:

Phuket planuje wybudować spacer po niebie w Rawai i szklany taras na plaży Surin w Thalang.

Oczekuje się, że w grudniu rozpocznie się budowa szklanego tarasu na plaży Surin w Thalang.

Teraz aktualizacja:

Budowa rozpoczęła się ostatecznie w czwartek (9 listopada).th). Oficjalną ceremonię rozpoczęli wicegubernator Phuket Amnuay Pinsuwan i prezes Organizacji Administracji Prowincji Phuket (PPAO), pan Rewat Areerob. Na placu budowy ustawiono główny słup trybutu.

Wicegubernator Amnuay powiedział tajskim mediom: „Całkowity budżet wynosi 198 milionów bahtów. Oczekuje się, że inwestycja zostanie ukończona w ciągu najbliższych dwóch lat. Szklany taras na plaży Surin będzie nowym punktem orientacyjnym, który przyciągnie więcej turystów do Cherng Talay, Thalang i Phuket. Projekt będzie realizowany w ramach połączenia idei morza i lokalnego życia w Phuket.”

„Projekt obejmuje dziewięć działek Rai zaprojektowanych przez firmę Phisut Technology Company. Powstaną dwa punkty widokowe 360 ​​stopni, z których będzie można także wieczorami podziwiać zachód słońca.”

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.