Amerykanin w śpiączce po wyciągnięciu z wody na plaży Surin w Phuket

Thalang –

72-letni Amerykanin był dziś w śpiączce po tym, jak ratownicy wyciągnęli go z wody na plaży Surin w Cherng Talay.

Policja w Cherng Talay została powiadomiona o zdarzeniu od niezidentyfikowanego operatora skuterów wodnych na plaży Surin w piątkowe popołudnie (10 listopada).th). Policja i ekipy ratownicze przybyły na plażę i znalazły 72-letniego Amerykanina leżącego na plaży. Był nieprzytomny, po czym udzielono mu resuscytacji krążeniowo-oddechowej i przewieziono go do pobliskiego szpitala.

Ratownicy powiedzieli policji w Cherng Talay, że znaleźli mężczyznę twarzą w dół w morzu 150 metrów od plaży. W chwili publikacji prasy stan mężczyzny nie był znany, a szpital nie wydał żadnych oświadczeń.

Nazwisko mężczyzny zostało ukryte ze względu na jego prywatność, a także aby policja mogła skontaktować się z jego bliskimi w sprawie sytuacji. Nie było od razu jasne, czy mężczyzna był turystą, czy emigrantem.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.