Młody mężczyzna aresztowany z 246,000 XNUMX tabletek metamfetaminy w Thalang

Thalang –

25-letni mężczyzna został aresztowany z 246,000 XNUMX tabletek metamfetaminy w pokoju w Thalang na Phuket.

Tajskie Biuro Zwalczania Narkotyków powiedziało Phuket Express, że na początku tego tygodnia wspólnie z policją prowincji Phuket aresztowali 25-letniego Akbankana „Basa” Wongmanee z Ubon Ratchathani w północno-wschodniej Tajlandii. Został aresztowany w wynajętym pokoju w Baan Liphon na Sri Soonthorn. Skonfiskowano mu 246,000 XNUMX tabletek metamfetaminy.

Został przewieziony na komisariat policji w Thalang, gdzie usłyszał zarzuty nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży.

Aresztowanie Bas następuje po tym, jak policja w zeszłym miesiącu dokonała pierwszego aresztowania aresztował pana Nona w hotelu przy Chao Fa Road w Talad Nuea. Skonfiskowano mu 46,400 XNUMX tabletek metamfetaminy.

Policja kontynuowała dochodzenie i odkryła, że ​​w sieć narkotykową z Nonem współpracowały inne osoby, co doprowadziło do aresztowania Basa.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.