Powolna Loris uratowana po porażeniu prądem w Phuket

Phuket -

Powolna loris została uratowana po tym, jak doznała poważnego porażenia prądem w Phuket.

Szef Centrum Studiów nad Przyrodą i Dziką Przyrodą Khao Phra Thaeo, pan Pongchart Chueahom, powiedział Phuket Express, że na początku tego tygodnia lokalni mieszkańcy powiadomili ich, że powolna loris została ranna w wyniku porażenia prądem w pobliżu Laem Hin na Koh Kaew w Mueang Phuket.

Udali się na miejsce zdarzenia, aby znaleźć ranną powolną Loris. Ważył 0.7 kilograma. Na powolnych lorisach znaleziono także rany oparzeniowe. Został zabrany z powrotem do Centrum Badań nad Przyrodą i Dziką Przyrodą Khao Phra Thaeo w Thalang w celu leczenia. Powolna Loris obecnie wraca do zdrowia.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.