W mieście Phuket zaplanowano więcej podziemnych kabli

Phuket -

Władze miasta Phuket planują projekt ułożenia większej liczby kabli pod ziemią w mieście Phuket.

Nasza poprzednia historia:

Rozpoczął się duży projekt budowy kabla podziemnego na Phuket Road w Bang Naew w mieście Phuket.

Teraz aktualizacja:

Burmistrz miasta Phuket, Saroj Angkanapailart, powiedział dziennikowi The Phuket Express, że miasto Phuket planuje budowę większej liczby podziemnych kabli na odcinkach Thep Krasattri Road, Dibuk Road i Phuket Road o łącznej długości 2.8 km.

Projekt będzie przebiegał na ulicy Thep Krasattri Road od świątyni Kosit Wiharn do skrzyżowania Tur Pho. Na drodze Dibuk droga będzie przebiegać od skrzyżowania Lok Tien do skrzyżowania Tur Pho. Droga Phuket będzie przebiegała od mostu Phra Aram do skrzyżowania Bang Naew.

Projekt potrwa 360 dni i ma budżet w wysokości 115,565,350 XNUMX XNUMX bahtów. Użytkownicy dróg i mieszkańcy zostaną poinformowani przed rozpoczęciem prac budowlanych.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.