Birmańska kobieta aresztowana za nielegalną pracę w barze w Patong

Patong –

Birmańska kobieta została aresztowana po tym, jak przyłapano ją na nielegalnej pracy w barze przy Bangla Road.

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że w piątkowy wieczór (17 listopadath) aresztowali kobietę z Birmy w barze przy Bangla Road w Patongu. Została zabrana na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszała zarzuty pracy bez pozwolenia.

Zatrzymanie nastąpiło po tym, jak anonimowy zaniepokojony obywatel powiadomił policję, że w barze pracuje cudzoziemiec. Policja udała się do baru, a następnie nagrała film przedstawiający Birmę pracującą w barze.

„Phuket Express” odnotowuje, że policja w Patong nie podała żadnych innych szczegółów na temat Birmy, w tym jej imienia.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.