Ogień niszczy lokalny dom w Thalang

Thalang –

Ogień zniszczył dom mieszkańca dzielnicy Thalang.

Dowództwo Trzeciego Obszaru Królewskiej Marynarki Wojennej Tajlandii powiedziało Phuket Express, że na początku tygodnia pożar strawił dom lokalnego mieszkańca podokręgu Thap Krasattri.

Funkcjonariusze ze stacjonującego w pobliżu Jednostki Dowództwa Obrony Powietrznej i Wybrzeża pośpieszyli na miejsce, aby pomóc ugasić pożar. Dom ofiary, zidentyfikowanej jedynie jako pani Rusananee, został uszkodzony przez pożar.

Nie odnieśli żadnych obrażeń, jednakże w chwili publikacji prasy pani Rusananee i właściwi urzędnicy nadal sporządzali dokładne szacunki finansowe szkód.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.