Żółw skórzasty składa jaja na plaży w Phang Nga

Phangnga –

Matka żółwia skórzastego złożyła jaja na plaży w dystrykcie Thai Mueang.

Departament Zasobów Morskich i Przybrzeżnych (DMCR) powiedział Phuket Express, że we wtorek (30 styczniath) miejscowy znalazł matkę żółwi skórzastej składającą jaja na plaży Tha Rai w podokręgu Na Toei.

DMCR znalazło jaja w gnieździe, ale do czasu publikacji prasy nie podano ich liczby. Zrobili tymczasowe ogrodzenie, aby zapobiec przeszkadzaniu jajom przez inne zwierzęta. Obszar ten nie został naruszony przez wodę morską. DMCR stwierdziło, że młode żółwie morskie powinny wykluć się za około 60 dni.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.