Lotnisko w Phuket wyjaśnia wirusowe zdjęcia obcokrajowców w strojach kąpielowych

Phuket -

Międzynarodowe lotnisko w Phuket wyjaśniło sprawę po tym, jak zdjęcie dwóch zagranicznych turystów ubranych jedynie w stroje kąpielowe stało się popularne w mediach społecznościowych.

Lotnisko poinformowało „Phuket Express” w środę (31 stycznia).st), że w dniu 28 styczniathdwóch zagranicznych turystów płci męskiej w strojach kąpielowych zostało wyrzuconych z samochodu przed terminalem międzynarodowym. Ubierali się jednak przed wejściem do właściwego terminalu.

Międzynarodowy port lotniczy w Phuket prosi zagranicznych turystów o odpowiedni ubiór na lotnisku, niezależnie od tego, czy przebywają w środku, czy nie.

Turystów nie udało się zidentyfikować.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.