Zagraniczny kierowca ukarany grzywną po tym, jak wirusowe wideo pokazuje pasażerów siedzących na szybach samochodów w Karon

Karon –

Zagraniczny kierowca stanął przed sądem po tym, jak pozwolił swoim zagranicznym pasażerom usiąść na szybach samochodu w Karon.

Policja w Karon powiedziała „Phuket Express”, że na początku tygodnia w mediach społecznościowych pojawił się klip wideo. Policja drogowa w Karon została powiadomiona przez dobrego Samarytanina, że ​​we wtorek (30 stycznia) znaleziono obcokrajowców siedzących na szybach jadącego samochodu.th).

W końcu znaleźli samochód i niezidentyfikowanego zagranicznego kierowcę. Kierowca został ukarany grzywną, jednak policja nie podała konkretnie, jaki zarzut i jaka jest wysokość mandatu.

Zagraniczny kierowca przeprosił policję i innych użytkowników dróg, którzy obawiali się o bezpieczeństwo na drogach. Obiecał, że nie pozwoli więcej pasażerom siedzieć na oknach w ten sposób.

Wideo: Donvan Patong

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.