Co najmniej 67 młodych żółwi skórzastych wykluło się na plaży Phang Nga

Phangnga –

Co najmniej 67 młodych żółwi skórzastych wykluło się na plaży i wróciło do morza w dystrykcie Thai Mueang.

Departament Zasobów Morskich i Przybrzeżnych (DMCR) powiedział Phuket Express, że w ubiegły weekend co najmniej 67 młodych żółwi morskich skórzastych wykluło się z gniazda na plaży na terenie Parku Narodowego Khao Lampi Hat Thai Mueang. Małe żółwie pośpieszyły do ​​​​swojego nowego domu w morzu. Matka żółwia skórzastego złożyła jaja 58 dni temu.

DMCR stwierdziło, że ich matka została tragicznie znaleziona martwa zaplątał się w sieć rybacką wokół żółwia, co według urzędników parku było przyczyną śmierci.

Związane z:

Znaleziono martwego żółwia skórzastego zaplątanego w sieć rybacką na plaży w dystrykcie Thai Mueang, w którym znajdowało się 136 niezłożonych jaj.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.