Polak aresztowany po rzekomej kradzieży jedzenia i napojów o wartości ponad 10,000 XNUMX bahtów z supermarketu w Phuket

Rawaj –

Polak został aresztowany po tym, jak przyłapano go na kradzieży żywności i napojów o wartości 13,376 XNUMX bahtów w supermarkecie w Rawai na Phuket.

Policja w Chalong powiedziała Phuket Express, że w środę (7 lutegoth) aresztowali 49-letniego Polaka w supermarkecie w Rawai.

Skonfiskowano mu awokado (119 bahtów), butelkę miodu (225 bahtów), butelkę piwa (119 bahtów), butelkę oliwy z oliwek (279 bahtów), dwie butelki whisky (9,999 bahtów i 2,099 bahtów). , masło (254 bahty) i pudełko herbaty (282 bahty).

Został zabrany na komisariat policji w Chalong, gdzie usłyszał zarzuty kradzieży. Jego nazwisko nie zostało ujawnione prasie ani szczegółowe informacje na temat jego rzekomych działań.

Podejrzany nie przekazał mediom żadnego oświadczenia i nie od razu wiadomo było, czy ma obrońcę.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.