Podejrzany aresztowany z 10,600 600 tabletkami metamfetaminy i XNUMX gramami metamfetaminy w Phuket

Phuket -

Podejrzany został aresztowany z 10,600 pigułkami metamfetaminy i 600 gramami krystalicznej metamfetaminy w Thalang.

Policja prowincji Phuket powiedziała Phuket Express, że we wtorek (6 lutegoth) aresztowali pana Dechaphona „Nie”, 43 lata, ze Sri Soonthorn, Thalang. Został aresztowany na osiedlu mieszkaniowym przy Liphon – Hua Harn Road na Sri Soonthorn

Skonfiskowano przy nim 661.30 gramów metamfetaminy w postaci kryształów i 10,600 400,000 tabletek metamfetaminy. Policja skonfiskowała mu także majątek o łącznej wartości około XNUMX XNUMX bahtów.

Został zabrany na komisariat policji w Thalang, gdzie usłyszał zarzuty nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży oraz zażywania nielegalnych narkotyków kategorii 1.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.