Zbiegły Rosjanin przedłużający pobyt na dziesięć lat aresztowany w pobliżu Pattaya

Chon Buri –

Poszukiwany Rosjanin z czerwonym zawiadomieniem INTERPOL-u i dziesięcioletnim przedłużeniem pobytu, który przebywał w Phuket, został aresztowany w Banglamung, niedaleko Pattaya.

Królewskie Tajskie Biuro Imigracyjne poinformowało prasę o zdarzeniu w piątek (9 lutego).th). Zatrzymali Mika (alias), 34-letniego obywatela Rosji, przed domem w Nongprue. Zabrano go na komisariat policji miasta Pattaya, gdzie postawiono mu zarzuty przekroczenia terminu pobytu (2,971 dni) i oczekiwania na deportację.

Do aresztowania doszło po tym, jak w grudniu ubiegłego roku urząd imigracyjny w Chonburi został powiadomiony przez zaniepokojonego obywatela, że ​​pan Mik, który wcześniej mieszkał w Phuket, obecnie przebywa w Chonburi i według otrzymanej informacji przedłuża swój pobyt przez wiele, wiele lat .

Funkcjonariusze w Chonburi ustalili również, że podejrzany jest poszukiwany we własnym kraju na podstawie czerwonego zawiadomienia INTERPOL-u i rzekomo był zamieszany w nielegalne narkotyki. To prawdopodobnie przyczyniło się do przedłużenia pobytu, stwierdzili urzędnicy imigracyjni, ponieważ podejrzany nie byłby w stanie uzyskać nowego paszportu w swojej ambasadzie ze względu na czerwone zawiadomienie INTERPOL-u.

Pan Mik nie rozmawiał z prasą ani nie wydał oświadczenia.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na naszej siostrzanej stronie The Pattaya News.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.