Tajski kontyngent rośnie: Dziewięć Tajlandek dodano do składu Blue Canyon Ladies Championship

KOMUNIKAT PRASOWY:

W ramach turnieju KLPGA Tour „Blue Canyon Ladies Championship” dołączyło dziewięć kolejnych tajskich golfistek, które w okresie od marca będą rywalizować z południowokoreańskimi odpowiednikami w Blue Canyon Country Club w Phuket, który oferuje łączną pulę nagród o wartości 650,000 22.75 dolarów (15 miliona bahtów). 17–2024 stycznia XNUMX r.

Oprócz byłego tajskiego nr 1 Pornanong Phatlum i Navaporn Soontreeyapas, golfisty-amatora z reprezentacji Tajlandii, organizatorzy przedstawili dziewięciu dodatkowych zawodników, którzy wezmą udział w turnieju rozgrywanym w formacie Stroke Play obejmującym 54 dołki (3 dni). bez cięcia.

W składzie znajdują się indywidualny złoty medalista Igrzysk Azjatyckich 2022 Arpichaya Yubol, trzykrotny tajski LPGA nr 1 Patcharajutar Kongkraphan, dwukrotny zwycięzca tajskiej LPGA Wassawan Sangkapong, dwukrotny zwycięzca Symetra Tour Sherman Santiwattanaphong, czterokrotny zwycięzca trasy JLPGA Step Up Budsabakorn Sukaphan oraz wschodzące talenty Phannarai Meesom-us, Onkanok Soisuwan, Thanita Muangkhumsakul i Kornkamol Sukaree. Wszystkich 11 graczy nie może się doczekać, aby zmierzyć się z potężnymi zawodnikami KLPGA Tour.

„Blue Canyon Ladies Championship” to inauguracyjne wydarzenie KLPGA w Tajlandii, w którym weźmie udział największy kontyngent 11 tajskich golfistek, jakie kiedykolwiek brały udział w wydarzeniu KLPGA Tour. W turnieju tym, rozgrywającym się na tle kultowego klubu golfowego Blue Canyon Country Club w Phuket w Tajlandii, wzięło udział wiele gwiazd KLPGA Tour.

Mistrzostwa Kobiet Blue Canyon, impreza KLPGA Tour, są wynikiem trzyletniej umowy sponsorskiej pomiędzy Blue Canyon Country Club Phuket a KLPGA Tour. Celem turnieju jest promowanie potencjału pola jako gospodarza międzynarodowych turniejów golfowych. W tym roku przypada 66. rocznica nawiązania tajsko-koreańskich stosunków dyplomatycznych, a także świętujemy i wzmacniamy te relacje poprzez sport i wymianę kulturalną. Ponadto służy jako katalizator turystyki golfowej w Phuket i inspiruje młodych golfistów. Turniej ten jest jednym z wydarzeń w ramach KLPJG Tour rozgrywanych poza Koreą Południową w tym roku.

Bilety na cały turniej kosztują 1,000 THB, karnety weekendowe kosztują 800 THB, a karnety dzienne kosztują od 400 do 500 THB. Ekskluzywne pakiety BC Lounge oferują członkom 20% zniżki, zapewniając dostęp do luksusowych udogodnień w BC Terrace, w tym bezpłatne posiłki, szczęśliwe losowania i ekskluzywne transmisje z turniejów, a wszystko to wliczone w cenę standardowego biletu. Ceny pakietów BC Lounge wynoszą 7,500 THB za cały turniej, 5,000 THB za weekendy i 2,500–3,000 THB za codzienne wejście.

W przypadku pytań lub zakupu biletów prosimy o kontakt z Khun Eve i Khun Ning pod numerem 062-245-7999 lub pocztą elektroniczną pod adresem [email chroniony].

Blue Canyon Country Club zdobył prestiżowy tytuł najlepszego pola golfowego w Tajlandii (pola Canyon i Lakes) podczas Asian Golf Awards 2018 i został uhonorowany tytułem najlepszego pola golfowego w Azji przez Asiamoney w latach 2004, 2005 i 2007. Oprócz wyróżnień, club zostało uznane za najlepsze pole golfowe w Tajlandii w 2022 roku w konkursie World Golf Awards.

...................................................

Od momentu założenia w 1977 roku Koreańskie Stowarzyszenie Zawodowych Kobiet Golfowych (KLPGA) niezmiennie zajmuje czołową pozycję wśród wiodących na świecie kobiecych turniejów golfowych. Uznawana za jedną z ośmiu najważniejszych tras koncertowych na świecie, obok takich marek jak LPGA, Japan LPGA, Ladies European, WPGA, Epson, Ladies European Tour Access Series i China LPGA, KLPGA wyróżnia się obecnością w światowych rankingach kobiet Rolex. W 46 r. w ramach tej trasy obchodzone będzie 2023. urodziny. Z powodzeniem zorganizowano w sumie 32 turnieje, co jeszcze bardziej umocniło jej status głównej siły w zawodowym golfie kobiet”.

Poprzedni to komunikat prasowy opublikowany za pełną zgodą i autoryzacją organizacji wymienionych w materiałach PR i mediach TPN. Oświadczenia, przemyślenia i opinie organizacji biorącej udział w komunikacie prasowym są całkowicie ich własnymi i niekoniecznie muszą odzwierciedlać wypowiedzi mediów TPN i jej pracowników.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.