Czekają ekscytujące zawody: Mistrzostwa Kobiet Blue Canyon potwierdzają obecność 3 najlepszych zawodniczek KLPGA

KOMUNIKAT PRASOWY:

Blue Canyon Ladies Championship, impreza KLPGA Tour, w której łączna pula nagród wynosi 650,000 22.75 dolarów (około 15 miliona bahtów), oficjalnie potwierdziła udział trzech czołowych zawodniczek KLPGA, które będą walczyć o zwycięstwo w prestiżowym Blue Canyon Country Club w Phuket w Tajlandii , zaplanowany na 17–2024 marca XNUMX r.

Ta historyczna edycja stanowi inaugurację Mistrzostw Blue Canyon Ladies w Tajlandii i zapowiada udział w zawodach KLPGA Tour największego kontyngentu tajskich zawodniczek, jaki kiedykolwiek był świadkiem. Turniej będzie rozgrywany na 54 dołkach (rozłożonych na trzy rundy), bez podziału na partie.

Wśród uczestników jest 11 graczy z Tajlandii oraz trzech z 10 najlepszych graczy KLPGA Tour. Warto zauważyć, że do tych elitarnych graczy należą Lee Yewon (1. miejsce w trasie KLPGA), Kim Su-ji (3. miejsce w trasie KLPGA), Park Ji-young (4. miejsce w trasie KLPGA) i Park Hyun-kyung (6. miejsce w trasie KLPGA) XNUMX).

Kim Su-ji (28 l.), który w zeszłym roku zajmował 3. miejsce w trasie i 38. w światowych rankingach, zapewnił sobie triumf w Hanwha Classic 2023, Hana Financial Group Championship i OK Financial Group Se Ri Park Invitational.

Park Ji-young (36 lat) zajmuje 57. miejsce na świecie i 4. miejsce w rankingu KLPGA Tour. W zeszłym sezonie zwyciężył w dwóch turniejach: KB Financial Group Star Championship i Evercollagen the Siena Queens Crown. Dodatkowo odniosła zwycięstwo w dwóch turniejach w 2022 roku: Hana Financial Group Singapore Women's Open i Mediheal Hankookilbo Championship.

Park Hyun-kyung, 24 lata, 65. miejsce na świecie i 6. w trasie, świętował jedno zwycięstwo w turnieju SK Networks Seoul Economics Ladies Classic i zajął drugie miejsce w Mistrzostwach Mediheal Hankookilbo.

Początki Mistrzostw Kobiet Blue Canyon zmaterializowały się dzięki trzyletniemu paktowi sponsorskiemu pomiędzy Blue Canyon Country Club i KLPGA Tour. Turniej ma na celu pokazanie potencjału pola golfowego do organizacji międzynarodowych wydarzeń, upamiętnienie 66. rocznicy nawiązania stosunków dyplomatycznych między Tajlandią a Koreą oraz ożywienie turystyki golfowej w Phuket.

Widzowie na całym świecie mogą podziwiać emocje związane z przebiegiem turnieju, transmitowane na żywo w TrueSport 5 za pośrednictwem TrueVisions od 1:00 do 4:00 w dni turnieju.

Entuzjaści, którzy chcą na własne oczy przekonać się o umiejętnościach zawodników KLPGA Tour, mogą zabezpieczyć bilety na to wydarzenie. Opcje biletów obejmują:

– Pełny karnet turniejowy: 1,000 bahtów

– Bilet sobotnio-niedzielny: 800 bahtów

– Indywidualny karnet dzienny: 400-500 bahtów

– Pakiet BC Lounge (20% zniżki dla członków):

  – Pełny karnet turniejowy: 7,500 bahtów

  – Bilet sobotnio-niedzielny: 5,000 bahtów

  – Indywidualny karnet dzienny: 2,500-3,000 bahtów

W celu uzyskania dalszych szczegółów i zakupu biletów prosimy o kontakt z Blue Canyon Country Club pod numerem 062-245-7999 (Pani Eve i Pani Ning) lub pocztą elektroniczną pod adresem [email chroniony].

Poprzedni to komunikat prasowy opublikowany za pełną zgodą i autoryzacją organizacji wymienionych w materiałach PR i mediach TPN. Oświadczenia, przemyślenia i opinie organizacji biorącej udział w komunikacie prasowym są całkowicie ich własnymi i niekoniecznie muszą odzwierciedlać wypowiedzi mediów TPN i jej pracowników.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.