Turniej Siatkówki Plażowej Samui Open 2024

KOMUNIKAT PRASOWY:

6. coroczny turniej siatkówki plażowej TAT Samui Open odbędzie się na Koh Samui w Tajlandii w dniach 29–31 marca 2024 r. o godz. WIDZIAŁ klub plażowy na plaży Chaweng. Zapowiadający się na ekscytujące wydarzenie sportowe, międzynarodowy turniej będzie dużym impulsem dla turystyki sportowej w południowej Tajlandii i na Koh Samui.

W obecnie w pełni zarejestrowanym turnieju weźmie udział 88 drużyn ze 130 sportowcami i reprezentowanych 28 krajów z Europy, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Oceanii, Australii i Azji. 80% sportowców pochodzi z zagranicy, a 20% to Tajowie lub obcokrajowcy.

Zwycięzcy turniejów otrzymają nagrody pieniężne o wartości 100,000 XNUMX THB wraz z trofeami, medalami, bonami sponsorskimi, sprzętem i odzieżą do siatkówki. Impreza Siatkówki Plażowej współpracuje z:HUB Siatkówka PlażowaObóz z Australii oferujący 3-dniowy obóz przygotowawczy przed imprezą, którego głównym trenerem jest srebrny medalista olimpijski w piłce siatkowej David McKienzie.

Międzynarodowe wydarzenie, największe jak dotąd wydarzenie tego typu, organizowane jest przez Urząd Turystyki Tajlandii (TAT), organizowane przez Biggs Island Productions (BIP), którego gospodarzem jest SEEN Beach Club/Avani Hotel Chaweng i wspierane przez gminę Koh Samui (Tessaban). .

Dyrektor Urzędu ds. Turystyki w Tajlandii, Kate Kanokkittika, z entuzjazmem mówi: „Jesteśmy dumni, że możemy promować siatkówkę plażową w Azji Południowo-Wschodniej i na Koh Samui oraz organizować to coroczne wydarzenie na naszej pięknej wyspie”.  

Awieloletnią współpracę z Głównymi Sponsorami, należą się również szczere wyrazy uznania Zwolennicy Wyspy 69 Slam, Trend Fashion, Lost Beach Bar, Samui Padel, Crawshaws Solicitor, Bar Bowls Samui, Monkey Samui Golden Ale, Black Sticky, Discovery Divers, IAM Sportswear, Charlie's House Bar, Topical Murphys, Samui Disc Golf, Samui Rescue & B2 Development .Turniej siatkówki plażowej 2024 będzie miał ekscytującą rozgrywkę trwającą trzy dni, w której drużyny będą rywalizować w czterech kategoriach (2X2 mężczyzn, 2X2 kobiet, Mix 2X2 i Quady 4X4).

Widzowie mogą cieszyć się bezpłatnym wstępem przez wszystkie trzy dni i bawić się profesjonalną i niesamowitą grą w siatkówkę plażową, stoiskami z koncesjami, afterami, gadżetami siatkówkowymi i DJ-em. Turnieje odbywają się w dniach 29–31 marca codziennie w godzinach 09:00–18:00, a półfinały i finały rozpoczynają się 31 marca o 13:00. Turniej zakończy się 31 marca o godzinie 18:00, po czym odbędzie się impreza z podziękowaniami w SEEN Beach Club.

Wyspa uznawana za jedną z najpiękniejszych na świecie i popularna wśród miłośników skąpanych w słońcu białych piaszczystych plaż i tętniącego życiem nocnego życia, Koh Samui to idealne miejsce na ten cieszący się dużym zainteresowaniem turniej siatkówki plażowej.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.