Kierowca ciężko ranny po wypadku pickupa w Thalang

Thalang –

Kierowca doznał poważnych obrażeń po wypadku pickupa w Thalang w poniedziałek (1 kwietnia).st).

Kapitan Thitiwat Arsasing z policji Thalang został powiadomiony o wypadku o godzinie 1:50 na drodze Thep Krasattri Road w kierunku południowym, w pobliżu pomnika Bohaterek w podokręgu Sri Soonthorn.

Służby ratunkowe i Phuket Express przybyły na miejsce, aby znaleźć uszkodzony pickup na drodze. W pasie centralnym odnaleziono zniszczoną palmę i kamień milowy. Ranna ofiara, 34-letni Daecha Poesrisung, została przewieziona do pobliskiego szpitala.

Świadkowie powiedzieli policji, że kierowca pickupa jechał z dużą prędkością, po czym stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w pas środkowy.

Policja w Thalang twierdzi, że kierowca pickupa zostanie ukarany zarzutami co najmniej za lekkomyślną jazdę i spowodowanie szkód w mieniu rządowym.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.