Birmański kierowca wpada na pickupy na osiedlu Phuket

Thalang, Phuket-

We wtorek, 2 kwietnia, kierowca z Birmy zderzył się z dwoma pickupami zaparkowanymi na terenie Narodowego Osiedla Mieszkaniowego Baan Phon w Thalang.

Policja Thalang otrzymała zgłoszenie o wypadku o 4:10 i natychmiast przybyła na miejsce, odkrywając trzy uszkodzone pickupy. Co ciekawe, jeden z pickupów został podniesiony z ziemi, ale na szczęście nie zgłoszono żadnych obrażeń.

Według pana Go Go, obywatela Birmy, on i pan Agar (również 20-letni obywatel Birmy) dostarczali wodę, gdy doszło do nieszczęścia. Pan Agar, próbując kierować pick-upem, omyłkowo wcisnął pedał gazu zamiast hamulca, co doprowadziło do zderzenia z zaparkowanymi pojazdami. Obie osoby zostały następnie zabrane na komisariat policji w Thalang w celu dalszego postępowania sądowego.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.