Cudzoziemiec przyłapany na jeździe na motocyklu na plaży Kamala – WIDEO

Kamala –

Na wirusowym nagraniu wideo przyłapano cudzoziemca jadącego motocyklem po plaży Kamala.

Film udostępniono w mediach społecznościowych we wtorek (9 kwietnia).th).

Komendant policji w Kamali, pułkownik Somsak Thongkleang, powiedział Phuket Express, że nakazał policji ustawić pachołki przy wejściu na plażę, aby uniemożliwić rowerzystom i kierowcom wjazd. Pojawiają się znaki ostrzegawcze z napisami w języku tajskim i obcym, aby ostrzegać ludzi, aby nie jeździli także po plaży.

Zarówno jeźdźcy, jak i kierowcy mogli obserwować operatorów skuterów wodnych manewrujących pickupami i holujących je na plażę. Obserwując to, mogą pomyśleć, że im także wolno to zrobić, co nie jest prawdą – dodał pułkownik Somsak.

Jak widać poniżej, to już drugi przypadek w ostatnim czasie jazdy samochodem po plaży. Nie było jasne, czy cudzoziemiec widoczny na nagraniu został zidentyfikowany i czy zostanie pociągnięty do odpowiedzialności prawnej za incydent.

Podobne artykuły:

Tajski kierowca został ukarany grzywną w wysokości 1,000 bahtów po tym, jak jechał sedanem po plaży Kamala.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.