Nietrzeźwy Amerykanin aresztowany po uszkodzeniu okna sedana kamieniem w Wichit

Wichit –

Nietrzeźwy Amerykanin usłyszał zarzuty po tym, jak w czwartek (11 kwietnia) uderzył kamieniem w szybę sedana w Wichit.th).

Policję w Wichit powiadomił o zdarzeniu o godzinie 5:30 rano 33-letni pan Tharathit Na Phatthalung. Powiedział policji, że cudzoziemiec uderzył kamieniem w szybę swojego sedana zaparkowanego przy Chao Fa Road naprzeciwko hotelu w Wichita. Nie znał obcego człowieka.

Policja szybko przybyła na miejsce i znalazła zakrwawionego, uszkodzonego sedana. W pobliżu znaleziono bezbutowego cudzoziemca. Nietrzeźwy cudzoziemiec został zabrany na komisariat policji w Wichit.

Później został zidentyfikowany przez policję jedynie jako pan DENNY, lat 46, obywatel amerykański. Powiedział policji, że jego niezidentyfikowany znajomy rzekomo zapomniał telefonu komórkowego w sedanie. Aby odzyskać telefon komórkowy, użył kamienia, aby rozbić szybę sedana. Okazało się jednak, że Denny nie znał kierowcy sedana. Policja Wichit powiedziała „Phuket Express”, że podczas rozmowy pan DENNY najwyraźniej stracił kontrolę nad umysłem, wykazując oznaki dezorientacji i paranoi.

Usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia należącego do innej osoby. Obecnie przebywa w areszcie, a sprawa trafi do sądu w piątek (12 kwietnia).th). Jego sprawę zgłoszono także do urzędu imigracyjnego w Phuket z sugestią cofnięcia wizy. Pan DENNY przybył do Tajlandii 24 marcath w zeszłym miesiącu z 30-dniową wizą turystyczną.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.