76-letni niemiecki turysta uratowany po zgubieniu się na plaży Nai Yang w Thalang, trzeci zagubiony turysta w ciągu miesiąca na Phuket

Phuket -

  76-letni niemiecki turysta został uratowany po zgubieniu się na plaży Nai Yang w Thalang ostatniej nocy (5 maja).

Policja turystyczna Phuket została powiadomiona o 8:50 z restauracji w pobliżu hotelu na plaży Nai Yang w subdystrykcie Sakoo o 76:XNUMX. Przybyli do restauracji i znaleźli XNUMX-letniego mężczyznę, niemieckiego turystę, który był mokry. Jego nazwisko nie zostało podane przez policję turystyczną w Phuket.

Niemiecki turysta przyszedł do restauracji, aby poprosić o pomoc, bo nie pamiętał drogi powrotnej do hotelu ani gdzie dokładnie się znajdował. Dodatkowo niemiecki turysta nie mówił ani po angielsku, ani po tajsku, a tylko po niemiecku. Drugi pomocny niemiecki turysta w pobliżu pomagał policji turystycznej Phuket w komunikacji z mężczyzną.

Policja turystyczna w Phuket zajęła około godziny zidentyfikowanie hotelu, w którym zatrzymał się niemiecki turysta, a następnie zapewniła mu bezpłatną podróż, jak pokazano poniżej, z powrotem do jego rezydencji. Nie było jasne, czy turysta miał jakieś schorzenia, które doprowadziły go do zgubienia się i nie pamiętania, gdzie jest i gdzie znajduje się jego hotel.

To trzeci zaginiony turysta w Phuket w krótkim czasie, jak widać poniżej.

Tymczasem 68-letni amerykański turysta został uratowany po tym, jak zgubił się w dżungli w dzielnicy Thalang w zeszłym miesiącu 29 kwietniath.

Amerykański turysta uratowany po zgubieniu się w dżungli Thalang na Phuket

21-letni niemiecki turysta został uratowany po utknięciu między kilkoma dużymi skałami podczas wędrówki po lesie w dzielnicy Thalang 2 majand, 2022.

Młody niemiecki turysta uratowany po utknięciu między dużymi skałami podczas wędrówki po lesie Thalang w Phuket

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.