26th Phuket Bike Week odbędzie się od 13 maja do 15 maja

Phuket -

Phuket Bike Week 26 odbędzie się od 13 majath na maj 15th, 2022 w dzielnicy Thalang!

Konferencja prasowa odbyła się w piątek (6 maja)th) w ratuszu w Phuket pod przewodnictwem wicegubernatora Phuket Pichet Panapong.

Wicegubernator Pichet powiedział dla Phuket Express: „PHUKET BIKE WEEK 2022 w tym roku odbywa się zgodnie z koncepcją „Nowa normalna jazda razem”. Wydarzenie odbędzie się w The Play Yard Phuket w subdystrykcie Mai Khao”.

„Wydarzenie ma na celu zwiększenie turystyki w Phuket poprzez prezentację specjalnych tradycyjnych i pięknych plaż oraz morza w Phuket, a także wsparcie lokalnej gospodarki i społeczności. ”

„Będzie wiele działań, takich jak konkurs Miss Phuket Bike Week, konkurs motocyklowy, American Car Show, zajęcia związane ze sportami morskimi oraz koncerty tajskich piosenkarzy i zespołów. Wydarzenie odbędzie się w ramach pomiarów Covid -19”.

„Oficjalna przejażdżka konwojem nr 1 w Phuket Bike Week odbędzie się w sobotę, 14 majath od 4:00 do 5:00, wyjazd z Phuket Check Point do Play Yard Mai Khao, który będzie miał łącznie 12 kilometrów i około 30 minut.”

„Oficjalna przejażdżka konwojem nr 2 w Phuket Bike Week odbędzie się w niedzielę 15 maja”th od 3:00 do 6:00, wyjazd z placu zabaw w Mai Khao do molo Chalong i przylądka Promthep w Rawai, który będzie miał 60 kilometrów i około półtorej godziny.”

„Oczekujemy, że około 2,000 motocykli z 20,000 200,000,000 Tajów i obcokrajowców dołączy do Phuket Bike Week i wygeneruje co najmniej XNUMX XNUMX XNUMX bahtów”.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.