Wypadek samochodowy w Phuket powoduje zniszczenie trzech słupów energetycznych, powodując lokalne zaciemnienie na wiele godzin

Phuket -

Kierowca SUV-a zderzył się z słupem zasilającym, powodując w sumie trzy słupy zasilające, co spowodowało wczoraj lokalne zaciemnienie na wiele godzin.

Policja Kathu została powiadomiona o wypadku wczoraj (9 maja)th) na drodze numer 3030 (Kathu – Nakoh). Przybyli na miejsce zdarzenia i odkryli, że biały SUV wjechał w słup energetyczny.

W sumie z katastrofy zostały zerwane trzy słupy energetyczne. Niezidentyfikowany kierowca odniósł jedynie drobne obrażenia.

Pracownicy prowincjonalnego urzędu energetycznego odcięli zasilanie podczas naprawiania i naprawy trzech słupów energetycznych, co spowodowało wielogodzinną miejscową awarię. Droga została czasowo zamknięta dla ruchu i z powodu wypadku ustawiono objazdy.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.