Phuket, Phang Nga i Krabi zorganizują wydarzenie „Aqua Lumina”, aby pobudzić turystykę

Phuket, Phangnga, Krabi –

  „Aqua Lumina”, „cudowna fluorescencyjna lampa fluorescencyjna pod Morzem Andamańskim” (hasło Organizatora) odbędzie się w Phuket, Phang Nga i Krabi w tym i przyszłym miesiącu.

Wczoraj (9 maja) odbyła się konferencja prasowath) w Central World w Bangkoku i był prowadzony przez ministra turystyki i sportu Phiphata Ratchakitprakara, gubernatora Phuket Naronga Woonciewa i innych odpowiednich urzędników.

Pan Phiphat powiedział: „To dobry czas na rozwój turystyki, ponieważ coraz więcej turystów zagranicznych odwiedza Tajlandię i prowincje turystyczne, zwłaszcza w rejonie Andamany w Phuket, Phang Nga i Krabi. Spodziewamy się, że co najmniej 90,000 700 Tajów i obcokrajowców dołączy do wydarzeń, które wygenerują co najmniej XNUMX milionów bahtów”.

Gubernator Phuket Narong powiedział Phuket Express: „Wydarzenie odbędzie się w Phuket od 20 maja”th na maj 31st na plaży Nai Han w subdystrykcie Rawai, w dzielnicy Mueang Phuket.”

„Wydarzenie w Phuket odbędzie się pod koncepcją „Andamańskiej Krainy Strażników”. Światła i dźwięk zaprezentują piękną scenerię Morza Andamańskiego. Wydarzenie ma również zachęcić ludzi do większej troski o plaże, morza i środowisko”.

Wydarzenie odbędzie się w Phang Nga od 27 majath do czerwca 12th na plaży Memories w Khao Lak natomiast w Krabi odbędzie się od 14 majath na maj 25th w HTMS Lanta Museum oraz w Administracyjnej Prowincji Krabi.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.