Patong Lifeguards patroluje teraz Patong Beach 24 godziny na dobę

ZDJĘCIE: Ratownik Patong

Patong –

Patong Lifeguards patrolują teraz Patong Beach 24 godziny na dobę.

Pan Somprasong Sangchart, przedstawiciel ratowników Patong, powiedział mediom TPN: „Od 1 maja na plaży Patong jest wielu turystów z Tajlandii i zagranicy.st kraj zrezygnował z niepopularnego programu Test and Go i przyjął z powrotem wielu zagranicznych turystów. Sporty wodne są bardzo popularne, zwłaszcza jazda na skuterze wodnym i parasailing”.

„Dbamy o turystów na całej długości około 2.8 kilometra plaży Patong. Na plaży Patong jest w sumie 31 ratowników na 11 obszarach. Patrolują plażę 24 godziny na dobę.

„W tej porze deszczowej bardzo koncentrujemy się na prognozie pogody, aby zobaczyć obecną sytuację na wodzie, zanim zdecydujemy się umieścić czerwone flagi na flagi „NIE PŁYWAJ TUTAJ” lub „TUTAJ PŁYWAJ”. Somprasong zakończył.

Odnowiona obecność ratowników na plaży Patong pojawia się, gdy urzędnicy Phuket stawiają bezpieczeństwo turystów jako najwyższy priorytet.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.