AKTUALIZACJA: Zaginiony 76-letni niemiecki turysta ostatnio widziany w telewizji przemysłowej idący lokalną drogą w Mai Khao, Thalang

Thalang –

  Zaginiona 76-letnia niemiecka turystka była ostatnio widziana na nagraniach z kamer CCTV, gdy szła lokalną drogą w Maikhao w Thalang.

Po pierwsze, NASZA POPRZEDNIA HISTORIA:

76-letni niemiecki turysta zniknął z hotelu w dzielnicy Thalang i odpowiednich agencji turystycznych szukają jej i proszą społeczeństwo o pomoc.

76-letni niemiecki turysta zniknął z hotelu w Thalang, odpowiednie agencje proszą o pomoc

ZAKTUALIZOWANA HISTORIA:

Zespół urzędników w Thalang kierowany przez szefa dystryktu Thalang Bancha Tanooin, policję Thalang i innych kontynuował poszukiwania w środę (11 maja)th) w podokręgu Maikhao.

AKTUALIZACJA: Trwają poszukiwania 76-letniego zaginionego niemieckiego turysty w Thalang w Phuket, który prawdopodobnie ma chorobę Alzheimera

Teraz aktualizacja:

Urzędnicy sprawdzili nagrania z monitoringu z pobliskiego hotelu. Odkryli, że pani Lange, zaginiona turystka, która również cierpi na problemy zdrowotne wpływające na jej pamięć, była ostatnio widziana na nagraniu CCTV, gdy szła lokalną drogą w Mai Khao.

Czterodniowe poszukiwania, odkąd zaginęła w poniedziałek (9 maja), trwały wczoraj (12 maja)th) ale zawiodło. Jednak poszukiwania będą kontynuowane w ten weekend.

Każdy, kto ją widzi lub ma informacje, prosimy o kontakt pod numerem 062-8808112 w Centrum Pomocy Turystom lub 084-079-6279 Pan Wichai. Jest na zdjęciu poniżej na niedatowanym zdjęciu.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.