Wirusowy klip w mediach społecznościowych, na którym 11-letnia dziewczyna została zaatakowana przez starszych kolegów z klasy w Phuket, prowadzi do tego, że matka złożyła raport policyjny, prosząc o sprawiedliwość

Wichit –

Matka z obszaru Phuket złożyła raport policyjny do organów ścigania po tym, jak jej 11-letnia córka została zaatakowana w jej domu w dzielnicy Wichit w dzielnicy Mueang Phuket przez trzy 15-letnie dziewczynki z tej samej szkoły.

Klip wideo przedstawiający młodą dziewczynę zaatakowaną przez trzy starsze dziewczyny w zeszłym miesiącu, opublikowany na osobistym Facebooku, stał się ostatnio bardzo popularny w tajskich mediach społecznościowych.

Pani Sansanee Klahan, 37 lat, matka 11-letniej dziewczynki (nazwisko dziewczynki zostało zatajone ze względu na to, że jest nieletnia) złożyła doniesienie na policję w Wichit po obejrzeniu wideo szeroko rozpowszechnionego w mediach społecznościowych.

Sansanee powiedział policji w Wichit: „24 kwietniath, moja córka była sama w naszym domu. Cztery dziewczyny, koleżanki ze szkoły, przyszły do ​​domu i twierdziły, że chcą spędzać czas z moją córką. Jednak gdy moja córka wpuściła ich do środka, trzy dziewczyny zaatakowały moją córkę, a czwarta nagrała wideo”.

„W klipie wideo moja córka była wielokrotnie bita i kopana, gdy leżała na ziemi, błagając, by przestali. Cztery dziewczyny groziły mojej córce i powiedziały, że jeśli powie rodzicom, że ją zabiją. Sansanee wyjaśnił.

„Nie wiedziałem o tym incydencie, dopóki wideo nie stało się wirusowe w mediach społecznościowych w tym tygodniu. Te cztery dziewczynki mają 15 lat w tej samej szkole. Moja córka mówi, że nie zrobiła im nic złego i była zastraszana bez powodu”. Sansanee zakończył.

Phuket Express obejrzał wirusowy film, który wydaje się potwierdzać oświadczenia Sansanee. Jednak ze względu na brutalną treść filmu i udział nieletnich, film nie zostanie opublikowany w tym artykule.

Incydent wywołał powszechną dyskusję w tajlandzkich mediach społecznościowych na temat zastraszania w szkole i środków, które można podjąć, aby zapobiec temu, co wielu uważa za poważny problem.

Dzisiaj (16 maja)th), policja Wichit wzywa cztery dziewczynki i ich rodziców na przesłuchanie do lokalnego komisariatu policji przed podjęciem decyzji, czy zostaną postawione oficjalne zarzuty.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.