Uszkodzony dom, dwie osoby ranne po tym, jak kierowca pickupa wpada na motocyklistę w Thalang w Phuket

FOTO: Członek Stowarzyszenia Krótkofalowców Thalang Sampan

Thalang –

  Dom został uszkodzony, a dwie osoby doznały obrażeń po tym, jak kierowca pickupa zderzył się z motocyklistą przed szkołą w Thalang.

Ratownicy zostali powiadomieni o wypadku o 4:19 wczoraj po południu (19 maja)th) przed szkołą Mueang Thalang przy Thep Kasattri Road w podokręgu Thep Kasattri.

Pierwsze zespoły ratunkowe przybyły na miejsce zdarzenia i odkryły, że przewrócony pickup wjechał w mały dom. W pobliżu znaleziono uszkodzony motocykl.

FOTO: Członek Stowarzyszenia Krótkofalowców Thalang Sampan

Mężczyzna, który nie został zidentyfikowany przez ratowników, doznał wielu obrażeń i został przewieziony do lokalnego szpitala. Kierowca motocykla, również niezidentyfikowana, doznała drobnych obrażeń, ale odmówiła pójścia do szpitala lub pomocy medycznej i powiedziała, że ​​jest w stanie sama się leczyć.

Przyczyna wypadku nie została od razu wyjaśniona bez bezpośrednich świadków, a obie zaangażowane strony obwiniały się nawzajem, stwierdziła policja Thalang.

Policja Thalang kontynuuje dochodzenie, aby znaleźć dokładną przyczynę wypadku i podjąć dalsze potencjalne kroki prawne.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.