43-letni mężczyzna ranny raną postrzałową po gwałtownej kłótni między wieloma osobami na Koh Kaew w Phuket

Koh Kaew, Mueang Phuket –

  43-letni mężczyzna doznał obrażeń od rany postrzałowej po walce z grupą innych mężczyzn w domu w dzielnicy Koh Kaew w dzielnicy Mueang Phuket tuż przed północą (23 maja)rd).

Policja miejska w Phuket donosi, że została powiadomiona o incydencie o 11:57 wczoraj wieczorem, 23 maja, na osiedlu mieszkaniowym w Koh Kaew.

Organy ścigania przybyły do ​​domu, by znaleźć 32-letnią panią Nariya Disthong. Powiedziała policji: „Do mojego domu przyszło około 3-5 mężczyzn. Poprosili o spotkanie z człowiekiem o imieniu „Bus”, ale nie znam tego człowieka. W tym czasie mojego męża nie było w domu, zanim rozpoczęliśmy intensywną werbalną kłótnię”.

„Mój mąż, pan Suthon Meesribua, przybył później do domu i znowu zaczęliśmy się kłócić, zanim część grupy otworzyła ogień, oddając około 7-10 strzałów”.

Policja zgłosiła, że ​​jedna osoba doznała obrażeń, pan Manoon Songlert, lat 43. Został znaleziony poza pobliskim osiedlem mieszkaniowym. Jest jednym z podejrzanych. Odniósł obrażenia od rany postrzałowej, w której kula przebiła jedną z jego stóp. Obecnie przebywa w areszcie, podczas gdy policja poluje na innych podejrzanych.

Policja kontynuuje dochodzenie, aby dowiedzieć się więcej o incydencie i o tym, co go wywołało.

Pocisk uszkodził również samochód znajdujący się w pobliżu. Na miejscu zdarzenia znaleziono porzucony pistolet i nabój.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.