AKTUALIZACJA: 76-letni niemiecki turysta, który spędził ponad tydzień zaginiony w Parku Narodowym Sirinat zwolniony ze szpitala w Phuket

Phuket -

  76-letnia niemiecka turystka z problemami z utratą pamięci, która spędziła ponad tydzień zaginionych w Parku Narodowym Sirinat, oddalonym o około 15 kilometrów od jej hotelu w podokręgu Mai Khao, została wczoraj wypuszczona ze szpitala w Phuket (maj 23.).

Najpierw nasza poprzednia historia:

W zeszłym tygodniu gubernator Phuket odwiedził 76-letniego niemieckiego turystę w szpitalu w Phuket po tym, jak został znaleziony po tygodniu zaginięcia.

Teraz nasza zaktualizowana historia:

Wczoraj (23 maja)rd), zespół z Phuket Tourist Assistance Centre (TAC) pomógł pani Barbarze Lange (76 lat) i jej rodzinie w szpitalu Bangkok Hospital w Phuket po jej zwolnieniu ze szpitala.

Pani Lange była leczona w szpitalu przez tydzień z powodu wyczerpania i osłabienia od 16 majath w zeszłym tygodniu po jej znalezieniu. Pani Lange i jej rodzina wróciły do ​​hotelu w dzielnicy Maikhao, gdzie jej rodzina powiedziała, że ​​ma się dobrze… ale nie wolno jej było wychodzić na spacery bez eskorty.

Pani Lange i jej rodzina podziękowali wszystkim zaangażowanym w jej ratunek i opiekę szpitalną.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.