Dwie osoby ranne, trzy motocykle uszkodzone po tym, jak sedan podobno przejeżdża przez czerwone światło w Phuket

ZDJĘCIE: Zrzut ekranu z Newshawk Phuket

Phuket -

  Dwie osoby doznały obrażeń, a trzy motocykle zostały uszkodzone po tym, jak sedan podobno przejechał wczoraj na czerwonym świetle na skrzyżowaniu w dzielnicy Mueang Phuket (25 maja)th).

Ratownicy zostali powiadomieni o wypadku około godziny 8:00 na skrzyżowaniu Darasamut, które znajduje się przed Central Festival Phuket w dzielnicy Wichit.

Ratownicy przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć dwie ranne osoby leżące na środku skrzyżowania. Zabrano ich do miejscowego szpitala. W pobliżu znaleziono trzy uszkodzone motocykle. Znaleziono uszkodzony biały sedan z nieuszkodzoną i niezidentyfikowaną kobietą, która czekała na miejscu zdarzenia na organy ścigania.

ZDJĘCIE: Zrzut ekranu z Newshawk Phuket

Jeden z kierowców motocykli, którego nazwisko również nie zostało ujawnione przez organy ścigania, powiedział reporterowi na miejscu zdarzenia: „Przejeżdżałem przez sygnalizację świetlną po tym, jak światło zmieniło się z czerwonego na zielone. Biały sedan przejechał na czerwonym świetle, po czym zderzył się z trzema motocyklami”.

Policja z Phuket sprawdza w pobliżu nagrania z kamer CCTV, aby sprawdzić, czy sedan rzeczywiście przejechał na czerwonym świetle w celu podjęcia dalszych działań prawnych. Kierowca sedana odmówił rozmowy z prasą.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.