Jeździec dostarczający jedzenie rzekomo wyrywa telefon komórkowy ochroniarzowi w Thalang – WIDEO

ZDJĘCIE: Zrzut ekranu z Newshawk Phuket

Thalang –

Kierowca dostarczający jedzenie rzekomo wyrwał telefon komórkowy ochroniarzowi w college'u w dzielnicy Thalang na początku tego tygodnia.

ZDJĘCIE: Zrzut ekranu z Newshawk Phuket

Ochroniarz, który pracuje w college'u w subdystrykcie Thep Kasattri, a także prosił, aby nie ujawniać jego nazwiska, powiedział Phuket Express: „Podejrzany, który wyglądał jak kierowca dostarczający jedzenie, ze skrzynką z jedzeniem z tyłu jego motocykl, zatrzymał się przy mojej budce ochroniarza.

„Powiedział mi, że nie jest w stanie skontaktować się ze swoim klientem, który zamówił jedzenie na uczelni. W jego telefonie komórkowym rzekomo skończyły się pieniądze i nie mógł zadzwonić do swojego klienta. Poprosił o pożyczenie mojego telefonu komórkowego, a ja się zgodziłem.” Ochroniarz wyjaśnił The Phuket Express.

ZDJĘCIE: Zrzut ekranu z Newshawk Phuket

„Zachowywał się tak, jakby dzwonił do swojego klienta, zanim nagle pognał z moim telefonem komórkowym”. – dodał ochroniarz.

ZDJĘCIE: Zrzut ekranu z Newshawk Phuket

„Złożyłem już raport na policję w Phuket”. Strażnik zakończył.

Policja z Phuket poszukuje podejrzanego, a materiał z kamery CCTV został udostępniony poniżej.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.