Łącznie w ciągu miesiąca w Phuket aresztowano 24 zagranicznych podejrzanych o narkotyki

Phuket -

Phuket zwiększył pomiary, aby zapobiec przenoszeniu narkotyków przez każdy kanał na wyspie. Według odpowiednich władz w ciągu jednego miesiąca aresztowano 24 podejrzanych z zagranicy.

Spotkanie w celu ogłoszenia aresztowań odbyło się w Sali Prowincji Phuket i było prowadzone przez wicegubernatora Phuket, pana Arnuparpa Rodkwana Yodrabama.

Wicegubernator Arnuparp stwierdził na spotkaniu: „Zwiększyliśmy pomiary, aby zapobiec transferowi narkotyków każdym kanałem (drogą lądową, samolotem i morzem) do Phuket w celu ograniczenia sieci narkotykowych w Phuket”.

„W zeszłym miesiącu aresztowano 210 podejrzanych o narkotyki w 195 sprawach narkotykowych w Phuket. Skonfiskowano ponad milion bahtów.

„Spośród tych 210 podejrzanych, 24 to podejrzani z zagranicy”. Arnuparp zakończył.

Konkretne szczegóły spraw nie zostały jednak udostępnione na spotkaniu.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.