Lotnisko Phuket organizuje duże ćwiczenia przeciwpożarowe

Phuket-

Międzynarodowe lotnisko w Phuket odbyło się dzisiaj (31 maja) podczas ćwiczeń przeciwpożarowych, które obejmowały znaczną ilość dymu w ramach ćwiczeń.

Nasza poprzednia historia:

Międzynarodowe lotnisko w Phuket 19 majath ogłosił, że we wtorek (31 maja) odbędą ćwiczenia przeciwpożarowest), 2022 od 10:00 do południa w pobliżu pasa startowego 27.

Podczas ćwiczeń w powietrze wokół lotniska wystrzelono dużą ilość dymu. Obsługa lotniska przeprosiła za niedogodności.

Phuket Express zauważa, że ​​międzynarodowe lotnisko w Phuket musi informować o tym opinię publiczną za każdym razem przed ćwiczeniami przeciwpożarowymi, ponieważ czasami mieszkańcy nie zdawali sobie sprawy, że sytuacja na lotnisku to tylko praktyka, i w przeszłości byli słusznie zaniepokojeni.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.