Złodziej na motocyklu rzekomo porywa złoty naszyjnik o wartości ponad 30,000 XNUMX bahtów od pasażera motocykla w mieście Phuket – ZDJĘCIA Z CCTV

Phuket -

Mężczyzna-złodziej, który jechał na motocyklu, rzekomo ukradł złoty naszyjnik o wartości ponad 30,000 XNUMX bahtów od pasażera motocykla w Phuket Town.

W poniedziałek (30 maja) pan Wutichai Timkaew, lat 33, złożył raport na policji miasta Phuket.

Wutichai powiedział policji: „W niedzielę 29 maja o 4:50 jechałem motocyklem z moją dziewczyną. Kiedy mijaliśmy skrzyżowanie Tha Kreang w dzielnicy Talad Nuea, podejrzany na zielonym motocyklu wyrwał z szyi mojej dziewczyny złoty naszyjnik o wartości ponad 30,000 XNUMX bahtów, zanim odjechał.

„Podejrzany miał na sobie pełny kask motocyklowy. Nie pamiętam pełnej tablicy rejestracyjnej motocykla. Prawdopodobnie będzie to „784”. Ścigaliśmy podejrzanego, ale nie udało nam się. Wutichai wyjaśnił The Phuket Express.

Policja miejska w Phuket powiedziała The Phuket Express, że polują na podejrzanego.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.