59-letni mężczyzna uratowany po próbie skoku z kładki dla pieszych przed szkołą w Wichit

Wichit, Mueang Phuket –

59-latek został uratowany po próbie skoku z kładki dla pieszych przed szkołą w Wichit wczoraj rano (1 czerwcast).

Policja Wichit została powiadomiona o incydencie o 8:40 przed szkołą w poddystrykcie Wichit, Mueang Phuket – dystrykt.

Policja Wichit przybyła na most, aby znaleźć zmartwionego i emocjonalnego mężczyznę na moście dla pieszych. Dobry Samarytanin próbował z nim porozmawiać. Policja i dobry Samarytanin w końcu przekonali mężczyznę, by zszedł z mostu.

Mężczyzna został później zidentyfikowany jako 59-letni mieszkaniec (The Phuket Express ukrywa jego nazwisko). Został zabrany na posterunek policji w Wichit dla własnego bezpieczeństwa, ale nie został oskarżony o żadne postępowanie sądowe.

Jego córka później przybyła na posterunek policji, aby zabrać ojca z powrotem do domu. Mężczyzna powiedział policji Wichit, że jest bezrobotny i niedawno zerwał z żoną.

Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, ma depresję, zwróć się o pomoc. Pattaya News sugeruje Samarytanów z Tajlandii, do których można dotrzeć tutaj:

https://www.facebook.com/Samaritans.Thailand/

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.