Tajlandia Travel Mart Plus (TTM+) 2022 odbędzie się w Phuket – KOMUNIKAT PRASOWY

Phuket -

Urząd Turystyki Tajlandii (TAT) ma przyjemność ogłosić, że tegoroczna edycja wiodącego tajlandzkiego pokazu branży turystycznej B2B, Thailand Travel Mart Plus (TTM+) 2022, odbędzie się na pięknej wyspie Phuket w dniach 8-10 czerwca z połączeniem internetowym rejestracja otwarta przez oficjalną stronę internetową www.thailandtravelmartplus.com.

Pan Yuthasak Supasorn, gubernator TAT, powiedział: „TTM+ 2022 będzie doskonałą okazją, jak zawsze flagową coroczną imprezą turystyczną w kraju, dla kupujących i sprzedających, aby się spotkać i budować na istniejących relacjach biznesowych i nawiązywać nowe. Co ważne, wydarzenie będzie koncentrować się na zmianie Tajlandii w kierunku silniejszego i bardziej zrównoważonego, bardziej odpowiedzialnego wzrostu turystyki, transformacji turystyki tajskiej, która utrzymuje wieloletnią markę „Niesamowita Tajlandia”.

Jako najważniejsza wizytówka tajskiej turystyki, TTM+ 2022 zaprezentuje produkty, usługi i doświadczenia turystyczne z całej Tajlandii pod hasłem: „Odwiedź rok 2022 w Tajlandii, niesamowite nowe rozdziały” która promuje tajskie wartości kulturowe w „od A do Z Niesamowita Tajlandia ma wszystko” pojęcie. Ma to zainspirować podróżników z całego świata do ponownej wizyty w Tajlandii, gdzie mogą ponownie cieszyć się i cieszyć po raz pierwszy doświadczeniami, które są tak niezwykłe i niezapomniane, jak różnorodne.

Program TTM+ 2022 obejmuje dwa pełne dni spotkań kupującego/sprzedawcy w czwartek 9 czerwca i piątek 10 czerwca, które następują po rejestracji, ceremonii otwarcia, TTM Talk, tajlandzkim uaktualnieniu produktu i przyjęciu powitalnym zaplanowanym na pierwszy dzień w środę 8 czerwca. Wieczorem 9 czerwca odbędzie się również kolacja networkingowa dla kupujących i mediów, której gospodarzem jest Stowarzyszenie Turystyczne Phuket.

W sobotę, 11 czerwca, odbędą się wycieczki po wiadomościach dla kupujących i mediów, dające im szansę doświadczyć malowniczego piękna, przyjaznego uroku i słynnej tropikalnej atmosfery wyspy Phuket.

Oczekuje się, że tegoroczna edycja przyciągnie ponad 700 lokalnych i międzynarodowych uczestników, w tym kupców z 50 krajów, sprzedawców ze wszystkich pięciu regionów Tajlandii, a także przedstawicieli mediów krajowych i międzynarodowych.

TTM+ 2022 odbędzie się w spektakularnym miejscu nadmorskiego kurortu Angsana Laguna Phuket w światowej sławy zintegrowanym kurorcie Laguna Phuket. Wydarzenie zostanie zorganizowane zgodnie ze środkami bezpieczeństwa i zdrowia określonymi przez Ministerstwo Zdrowia Publicznego, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się COVID-19, a wszyscy uczestnicy są proszeni o przestrzeganie tych środków przez cały czas. Osoby z zagranicy muszą przejść wszystkie procedury wymagane w ramach programów wjazdowych Tajlandii.

Aby uzyskać więcej informacji na temat TTM+ 2022, w tym wymagań dotyczących rejestracji kupującego i sprzedającego, odwiedź stronę www.thailandtravelmartplus.com, wyślij e-mail na adres [email chroniony] lub Tel. +66 (0) 2250 5500 wew. 1237.

W przypadku zapytań dotyczących kupującego prosimy o e-mail na adres [email chroniony] lub Tel. +66 (0) 2250 5500 wew. 1287, 1239 / Faks. +66 (0) 2652 8215.

W przypadku pytań dotyczących konkretnego sprzedawcy, wyślij e-mail na adres [email chroniony] lub Tel. +66 (0) 2250 5500 wew. 1286, 1254 / Faks. + 66 (0) 2652 8215.

O TTM+

Po raz pierwszy, które odbyło się w 2001 roku, TTM+ zyskało sobie zasłużoną reputację na rynkach źródłowych odwiedzających na całym świecie, a także w samym przemyśle turystycznym Tajlandii, jako wydarzenie, na które trzeba koniecznie przyjść. W tym roku TTM+ 2022 ma kontynuować tradycję zapewniania cennej platformy dla sprzedawców i kupujących do spotkań z obecnymi i potencjalnymi partnerami biznesowymi oraz do wzmocnienia relacji z globalnymi specjalistami ds. podróży i decydentami.

Odbywający się co roku głównie w Bangkoku od momentu premiery, TTM+ został przeniesiony do Chiang Mai w latach 2016-17, Pattaya w latach 2018-19, a następnie Phuket w 2021 roku w ramach strategii promowania prowincjonalnych miejsc docelowych.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.