AKTUALIZACJA: Wydany zostanie nakaz aresztowania trzech osób biorących udział w incydencie, w którym Rosjanka spadła na śmierć w Patong

Patong –

  Nakaz aresztowania ma zostać wydany dla trzech osób, które brały udział w incydencie, w którym Rosjanka spadła na śmierć z kondominium w Patongu w zeszłym tygodniu.

Najpierw nasza poprzednia historia:

Zastępca rzecznika tajlandzkiej policji królewskiej prosi opinię publiczną o śledzenie aktualizacji z oficjalnych źródeł tylko dotyczących Rosjanki, która w zeszłym tygodniu spadła z kondominium w Patong.

Teraz nasza aktualizacja:

Zastępca Rzecznika Królewskiej Policji Tajlandii, pułkownik Kritsana Pattanacharoen, dzisiaj (6 czerwca)th) oświadczył powiązanej prasie tajskiej: „Przyczyna śmierci z wyniku autopsji została ustalona. Policja zbadała całą sytuację dotyczącą przyczyny jej śmierci na podstawie posiadanych dowodów”.

Phuket Express zauważył, że przyczyna śmierci nie została ujawniona przez policję i że odpowiedni urzędnicy odmówili komentarza w tej sprawie, powołując się na to, że najpierw należy przeprowadzić dalsze postępowanie prawne.

„Na podstawie przyczyny śmierci i dowodów policja może teraz dokładnie określić, co wydarzyło się w incydencie i kto był w to zamieszany” – dodał pułkownik Kritsana, nie udostępniając w tym czasie tych informacji prasie.

„Oczekuje się, że jutro (7 czerwca)th) policja może wręczyć wniosek o nakaz aresztowania dla trzech osób (dwóch mężczyzn i kobiety) w celu podjęcia dalszych działań prawnych” – zauważył pułkownik Kritsana.

Te trzy osoby nie zostały dokładnie wymienione, ale prawdopodobnie są to trzy cudzoziemki obecne w chwili śmierci ofiary która jest obecnie przetrzymywana pod zarzutem narkotyków za niewielką ilość marihuany znalezioną w kondominium, gdzie ofiara spadła na śmierć. Królewska tajska policja nieustannie powtarza, że ​​wszyscy trzej podejrzani są „niechętni do współpracy” i odmawiają odpowiedzi na pytania dotyczące tego, co stało się z Rosjanką.

Jeśli te trzy osoby są tymi samymi, które zostaną wymienione w nakazie aresztowania, byłby to krok do dalszych potencjalnych zarzutów prawnych, chociaż policja nie ujawniłaby w tym czasie tych zarzutów.

Media TPN przekażą dalsze aktualizacje, ponieważ są one podawane przez Królewską Policję Tajlandzką.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.