Podziemne przejście Darasamut w Phuket zostanie tymczasowo zamknięte na dziesięć dni

Phuket-

  Przejście podziemne Darasamut będzie tymczasowo zamknięte przez dwadzieścia cztery godziny na dobę przez dziesięć dni w celu poprawy ruchu od wtorku (7 czerwca) do piątku (17 czerwca) 2022 r.

Biuro autostrady w Phuket ogłosiło, że przejście podziemne Darasamut, które znajduje się przed Central Festival Phuket, będzie tymczasowo zamknięte na dziesięć dni od wtorku (7 czerwca) do piątku (17 czerwca) przez dwadzieścia cztery godziny na dobę.

Zamknięcie będzie miało na celu poprawę i utrzymanie nawierzchni drogi wewnątrz przejścia podziemnego.

Biuro autostrady w Phuket przeprosiło za wszelkie niedogodności.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.