Podziemne przejście Darasamut w Phuket zostanie tymczasowo zamknięte na dziesięć dni

Phuket-

  Przejście podziemne Darasamut będzie tymczasowo zamknięte przez dwadzieścia cztery godziny na dobę przez dziesięć dni w celu poprawy ruchu od wtorku (7 czerwca) do piątku (17 czerwca) 2022 r.

Biuro autostrady w Phuket ogłosiło, że przejście podziemne Darasamut, które znajduje się przed Central Festival Phuket, będzie tymczasowo zamknięte na dziesięć dni od wtorku (7 czerwca) do piątku (17 czerwca) przez dwadzieścia cztery godziny na dobę.

Zamknięcie będzie miało na celu poprawę i utrzymanie nawierzchni drogi wewnątrz przejścia podziemnego.

Biuro autostrady w Phuket przeprosiło za wszelkie niedogodności.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.