Tajlandia Travel Mart+ 2022 wita zachwyconych delegatów – KOMUNIKAT PRASOWY

Fundamenty miękkiej siły w Tajlandii, takie jak żywność, film, moda, walka i festiwale, zostały wyróżnione obok odpowiedzialnej turystyki.

Phuket, 9 czerwca 2022 – Przyjęcie powitalne Thailand Travel Mart Plus (TTM+) 2022 oczarowało delegatów wyjątkowym wieczorem „Niesamowita Tajlandia, niesamowite nowe rozdziały”, który podkreślił „luksusowe”, „lokalne” i „zero odpadów” aspekty podróży w Tajlandii.

Uroczystości przewodniczył JE Pan Phiphat Ratchakitprakarn, Minister Turystyki i Sportu Tajlandii. W wydarzeniu uczestniczyli również pan Narong Woonciew, gubernator prowincji Phuket, pan Yuthasak Supasorn, gubernator Urzędu Turystyki Tajlandii (TAT), pan Anupap Wechvanichsanong, wiceprezes Organizacji Administracji Prowincji Phuket oraz pan Thaneth Tantipiriyakij, Przewodniczący Rady Turystyki Phuket, a także urzędnicy i osobistości z tajskiego sektora publicznego i prywatnego.

Pan Yuthasak stwierdził na konferencji: „Przyjęcie powitalne TTM+ 2022 zostało starannie zaprojektowane, aby zaoferować delegatom możliwość bezpośredniego doświadczenia niesamowitych nowych rozdziałów w erze turystyki tajskiej po pandemii. Dało również wgląd w długoletnie fundamenty królestwa miękkiej siły, w tym jedzenie, film, modę, walkę i festiwal, jednocześnie prezentując je w futurystyczny sposób”.

Biorąc pod uwagę jego lokalizację w Phuket, przyjęcie powitalne TTM+ 2022 w widoczny sposób zaprezentowało kulinarne przysmaki Phuket. Zgodnie z koncepcją luksusu, lokalnych inicjatyw i inicjatyw zero waste, wieczór był wyjątkowy dzięki luksusowym elementom, które zachowały lokalne nastroje, zapewniając jednocześnie aspirujący wysiłek zero waste.

Obejmował on specjalne pokazy „Glory Thailand” i „Beyond the Future with Cubes and Holograms”, występy muzyczne na żywo Sunbird Band i Toma Issary oraz show muzyki house DJ Roxy June.

TTM+ 2022 jest kontynuowany dzisiaj (9 czerwca) z network-topami i sesjami biznesowymi pomiędzy kupującymi i sprzedającymi. Zakończy się 10 czerwca.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.