74-letni kierowca umiera po tym, jak jego ciężarówka spadła ze wzgórza w Chalong

Chalong –

  74-letni kierowca został uznany za zmarłego po tym, jak jego ciężarówka spadła ze wzgórza w podokręgu Chalong dziś rano (10 czerwca).th).

Ratownicy zostali powiadomieni o wypadku dziś rano w Soi Nakok, dystrykt Chalong, dystrykt Mueang Phuket.

Ratownicy i zespół Phuket Express przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć przewróconą ciężarówkę w dół stromego wzgórza w gęstym lesie w pobliżu Soi Nakok.

Tajski kierowca, później zidentyfikowany jako 74-letni Deen Jaruek, został znaleziony 20 metrów na zewnątrz ciężarówki, wyrzucony z pojazdu podczas wypadku. Został uznany za zmarłego przez personel ratunkowy na miejscu wypadku. Na tym etapie policja z Mueang Phuket uważa, że ​​ciężarówka prowadzona przez pana Jarueka, wioząca worki z piaskiem, straciła kontrolę podczas zjeżdżania ze wzgórza.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.