Siatki do zainstalowania, aby zapobiec przedostawaniu się śmieci do Morza Kamala

Kamala –

Organizacja Administracyjna Kamala Tambol zainstaluje sieci zapobiegające przedostawaniu się śmieci do morza.

Spotkanie odbyło się wczoraj (12 czerwca)th) dla planów ochrony środowiska. Jutha Dumluck, szef organizacji administracyjnej Tambol, powiedział Phuket Express: „Zainstalujemy duże sieci w trzech obszarach, aby zapobiec przedostawaniu się śmieci do morza, które znajdują się na moście Kamala – Kalim, kanale w pobliżu plaży Tavorn i kanale w pobliżu Layi Plaża. Instalacja rozpocznie się wkrótce.”

„Proszę nie wrzucać śmieci do kanałów, drenów wodnych lub morza. Łatwo jest pomóc w dbaniu o środowisko, zaczynając od nas. Będziemy musieli posprzątać Kamala Bay. – dodała Jutha.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.