Siatki do zainstalowania, aby zapobiec przedostawaniu się śmieci do Morza Kamala

Kamala –

Organizacja Administracyjna Kamala Tambol zainstaluje sieci zapobiegające przedostawaniu się śmieci do morza.

Spotkanie odbyło się wczoraj (12 czerwca)th) dla planów ochrony środowiska. Jutha Dumluck, szef organizacji administracyjnej Tambol, powiedział Phuket Express: „Zainstalujemy duże sieci w trzech obszarach, aby zapobiec przedostawaniu się śmieci do morza, które znajdują się na moście Kamala – Kalim, kanale w pobliżu plaży Tavorn i kanale w pobliżu Layi Plaża. Instalacja rozpocznie się wkrótce.”

„Proszę nie wrzucać śmieci do kanałów, drenów wodnych lub morza. Łatwo jest pomóc w dbaniu o środowisko, zaczynając od nas. Będziemy musieli posprzątać Kamala Bay. – dodała Jutha.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.