Gmina miasta Phuket odmalowuje przejścia dla pieszych, aby zwiększyć bezpieczeństwo na drogach

Phuket -

Gmina miasta Phuket odmalowała przejścia dla pieszych w mieście Phuket, aby zwiększyć bezpieczeństwo na drogach dla pieszych i kierowców.

Zespół inżynierów ruchu drogowego z miasta Phuket odmalował przejścia dla pieszych na skrzyżowaniach i szkole w mieście Phuket w czwartek (16 czerwca). Odmalowanie ma poprawić widoczność przejść dla pieszych, co według urzędników miasta Phuket zwiększy bezpieczeństwo na drodze dla pieszych i kierowców.

Przemalowane przejścia dla pieszych znajdują się na skrzyżowaniu Patipat Road przecinającej się z Krabi Road, Thep Krasattri Road przecinającej się z Chumphon Road oraz przed szkołą Phuket Wittayalai przy Chumphon Road.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.