Mężczyzna uratowany po próbie skoku z 4 piętra hotelu w Patong, podobno kłócił się ze swoimi wieloma dziewczynami

Patong –

Mężczyzna został uratowany po próbie skoku z 4th piętro hotelu w Patong w południe dzisiaj, 21 czerwca 2022 r.

Pracownicy Departamentu Zapobiegania i Łagodzenia Katastrof (DDPM) zostali powiadomieni o zdarzeniu w południe w hotelu przy Ratcha Uthit 200 Pi Road w Patong.

Policja Patong Patrol i ratownicy przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć Tajlanda na balkonie ewakuacyjnym w stanie ekstremalnego przymusu.

Ratownicy używali dmuchanego materaca do rozłożenia na ziemi pod balkonem, aby zapewnić wsparcie w przypadku upadku lub skoku mężczyzny. Policja patrolowa Patong podeszła do 4th piętro porozmawiać z mężczyzną. Mężczyzna był w wieku około 35-40 lat z Chachoengsao. Jego nazwisko zostało zatajone przez organy ścigania i naszą politykę redakcyjną.

Mężczyzna oświadczył mediom i organom ścigania, że ​​obecnie otwarcie spotyka się z dwiema kobietami i obie są jego dziewczynami, obie świadome siebie nawzajem i otwartego związku. Tradycyjnie tak się układało w przeszłości dla wszystkich trzech partii.

Jednak dzisiaj mężczyzna powiedział policji, że miał poważną kłótnię ze swoją pierwszą dziewczyną bez sprecyzowania, o co chodzi. Poszedł więc do hotelu ze swoją drugą dziewczyną i również wdał się w kłótnię, zanim wszedł na 4th podłogi i groził skokiem z powodu stresu związanego z sytuacją.

Policja zadzwoniła do jego koleżanek, aby porozmawiać z nim i wszystkie strony zgodziły się uspokoić, a mężczyzna zgodził się bezpiecznie zejść.

W incydencie nie postawiono żadnych zarzutów.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.