Projekt budowy podziemnej miasta Phuket rozpocznie się z budżetem 59 milionów bahtów

Phuket -

W przyszłym miesiącu rozpocznie się duży podziemny projekt na Phuket Road z łącznym początkowym budżetem 59 milionów bahtów.

Burmistrz miasta Phuket, pan Saroj Angkanapilart, powiedział Phuket Express: „Projekt budowy podziemnej będzie realizowany na Phuket Road od skrzyżowania Bang New do Soi Kor Pai, które ma w sumie 600 metrów”.

„Projekt rozpocznie się w przyszłym miesiącu, a jego zakończenie zaplanowano na kwiecień 2023 r., co w sumie wyniesie 59,723,000 XNUMX XNUMX milionów bahtów”. Burmistrz zakończył.

W czasie, gdy trwają prace budowlane pod ziemią, można spodziewać się znacznych opóźnień w ruchu drogowym i zachęca się kierowców, aby w miarę możliwości unikali tego obszaru.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.