Dwóch operatorów obiektów rozrywkowych w obszarze Phuket zostało aresztowanych za rzekome złamanie środków Covid-19 w następstwie skarg mieszkańców

Phuket -

Dwóch operatorów obiektów rozrywkowych zostało aresztowanych za rzekome złamanie zamówień z Phuket i pomiarów Covid-19 po tym, jak anonimowi mieszkańcy skarżyli się na głośny hałas.

Zespół urzędników przeprowadził wczoraj inspekcję obiektów rozrywkowych w mieście Phuket (22 czerwca).

Urzędnicy miasta Phuket poinformowali, że aresztowali pana Sita, który został przedstawiony jako kierownik nienazwanego miejsca rozrywki w Phoonpon, subdystrykt Talad Nuea. Został oskarżony o złamanie zamówień z Phuket w zakresie otwarcia w legalnym czasie zamknięcia, złamanie pomiarów Covid-19 i rzekome złamanie przepisów dotyczących miejsc rozrywki, dotyczących niezapisywania CV i danych osobowych pracowników przed ich zatrudnieniem.

Urzędnicy zauważyli, że anonimowi lokalni mieszkańcy i zaniepokojeni obywatele skarżyli się na głośny hałas po legalnym czasie zamknięcia, obecnie o północy, ale oczekuje się, że przeniosą się na 2 w nocy w lipcu.

Funkcjonariusze aresztowali również 23-letniego Eaka, który został przedstawiony jako kierownik nienazwanego baru w Phuket Town. Został oskarżony o nieprzestrzeganie rozkazów Phuket i pomiarów Covid-19, które obsługiwały obiekty, jako zagrożenie dla Covid-19.

Oboje zostali zabrani na posterunek policji w Phuket w celu podjęcia dalszych działań prawnych.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.