AKTUALIZACJA: Policja z Phuket tropi ludzi widzianych walczących na Bangla Road w wirusowym filmie w mediach społecznościowych

Bangla, Patong –

Policja z Phuket wytropiła ludzi, którzy zostali przyłapani na kamerze walczącej na Bangla Road. Film z walki stał się później wirusowy w mediach społecznościowych.

Nasza poprzednia historia:

W zeszłym tygodniu w mediach społecznościowych pojawił się filmik przedstawiający dwie osoby walczące na Bangla Road w Patong. Jednak policja w Patong powiedziała, że ​​nikt oficjalnie nie złożył policyjnego raportu w sprawie tego incydentu.

Teraz dla naszej aktualizacjijedli:

Podpułkownik Wuttiwat Leangboojinda z policji w Patong powiedział The Phuket Express: „W tym tygodniu wezwaliśmy obie strony na posterunek policji w Patong. Przyznali, że to ludzie z wirusowego klipu wideo, którzy walczą z butelkami z koszy na śmieci na Bangla Road. Oboje zostali ukarani grzywną i przeprosili się nawzajem.

Phuket Express zauważył, że policja nie ujawniła wysokości grzywny. Ppłk Wuttiwat również nie wymienił podejrzanych, twierdząc, że sprawa została rozstrzygnięta.

Tymczasem wczoraj (21 czerwca) aresztowano sześciu taksówkarzyst) po tym, jak w tym tygodniu w mediach społecznościowych pojawił się film przedstawiający bójki motocyklistów taksówkarzy.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.