Patong Beach Road zostanie tymczasowo zamknięta dla ruchu na dzisiejsze wydarzenie „Pride”

Patong, Phuket –

Patong Beach Road będzie zamknięta dla ruchu od południa do 8:00 dzisiaj (25 czerwca)th) na imprezę „Surf X Beat Series”, która odbędzie się pod hasłem „Pride Month”.

Przeczytaj więcej o wydarzeniu w TUTAJ.

Droga Patong Beach, której część nazywa się „Tęczową drogą” (Tęcze dosłownie namalowane na drodze), będzie zamknięta dla ruchu od południa do 8:00 w przypadku wydarzenia, które odbędzie się od 4:00 do 8:00: XNUMX po południu. Unikaj korzystania z drogi. Gmina Patong przeprasza za niedogodności.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.