19-letni Australijczyk spada na śmierć z hotelu w Patong

Patong –

19-letni Australijczyk upadł na śmierć z hotelu w Patong, lądując wczoraj na dachu domu miejscowego mieszkańca (29 czerwca).th).

Policja Patong została powiadomiona o incydencie o 5:55 w hotelu przy Ratcha Uthit 200 Years Road w Patong.

Na miejsce zdarzenia przybyli policjanci i ratownicy, aby znaleźć sześciopiętrowy hotel z basenem na dachu. Ciało 19-letniego Australijczyka znaleziono na dachu pobliskiego domu. (Phuket Express wstrzymuje jego nazwisko do czasu powiadomienia ambasady i rodziny.) Jego ciało zostało zabrane do szpitala Patong w celu zbadania, jednak według policji w Patong początkowo nie było śladów walki ani obrażeń fizycznych przed upadkiem.

Policja w Patong donosi, że Australijczyk zameldował się w hotelu 28 czerwcath z dwoma innymi przyjaciółmi. CCTV na dachu hotelu pokazuje, że mężczyzna szedł po podwyższonej ścianie nad basenem z widokiem na ulicę i balansował. Potem wydawał się wskoczyć na metalową poręcz, aby kontynuować balansowanie, ale stracił równowagę i upadł. Nie wiadomo, dlaczego dokonał tego niebezpiecznego czynu.

Jednak policja kontynuuje dochodzenie, aby znaleźć dokładną przyczynę śmierci i ustalić, czy upadek był przypadkowy, czy nie.

Nazwa hotelu została utajniona w oczekiwaniu na pełne śledztwo prowadzone przez policję w Patong.

=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.